NUOTOLINĖ GRUPINĖ KINEZITERAPIJA

Nuotolinė grupinė kineziterapija

Siekdami jums suteikti galimybę karantino laikotarpiu pradėti ar pratęsti įprastas mankštas ar treniruotes, norime pasiūlyti naujausią mūsų projektą – klinikos kineziterapeutų sukurtą programą mankštoms namuose – „Sveiko judesio namai„.

Programos ciklą sudaro 8 skirtingi teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, naudojant nuotolinę sistemą. Kiekvieno užsiėmimo metu bus atliekama pratimų seka pagal nagrinėjamą tos dienos temą. Užsiėmimuose nuosekliai mokoma teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kuriuos nuotoliniu būdu, prižiūrint vedančiajam kineziterapeutui, demonstruosite sportuodami saugiai namuose. Tai ne tik puiki proga pagerinti griaučių – raumenų sistemos veiklą, tačiau ir galimybė išmokti sveikų bei taisyklingų judesių, tinkamo kvėpavimo technikų. Vadovaudamiesi klinikos specialistų patarimais galėsite pagerinti savo sveikatos būklę, o sugrįžę į įprastas treniruotes, sporto šakas, galėsite lengvai pritaikyti šiuos principus gerinant savo rezultatus.

Pirmasis užsiėmimas įvyks Balandžio 28 d. Kviečiame registruotis jau dabar!

Užsiėmimai yra orientuoti į:

 • norinčius pradėti sportuoti.

Jei niekuomet nesate sportavęs ar po ilgos pertraukos norite grįžti į įprastas treniruotes, tačiau nežinote nuo ko pradėti – tuomet šie užsiėmimai yra kaip tik jums!

 • ieškančius kineziterapeuto pagalbos.

Jau kuris laikas vargina lėtinės griaučių – raumenų sistemos problemos ir jaučiate, kad judesys yra pagrindinis vaistas, ko šiuo metu jums reikia. Mūsų kineziterapeutai pasirūpins programos bei padėčių pritaikymu savipagalbai.

 • norinčius sportuoti sveikai.

Jei nenorite keisti savo įprastos treniruočių rutinos, tačiau šiuo metu mielai pagilintumėte savo žinias i tai, kaip  sudaryti nežalojančią pratimų programą bei techniškai teisingai atlikti judesius.

Treniruotei jums reikės:

 • Mobilaus ar stacionaraus įrenginio su kamera bei įrašyta Zoom aplikacija (patarimas: bus patogiau, jeigu prisijungsite ir laisvų rankų įrangą);
 • Šviesios ir erdvės kambaryje, kad galėtumėte laisvai keisti kūno poziciją;
 • Patogios ir kūno judėsių nevaržančios aprangos;
 • Kilimėlio ar kitos minkštos dangos ( pvz. minkšto kilimo) atliekant pratimus specifinėse pozicijose (pvz., ant kelių, gulomis ant nugaros);
 • Vandens;
 • Ir galimybės be trukdžių atitrūkti nuo buities bent 50 min.

„Sveiko judesio namai“ 8 užsiėmimų ciklas vyks 2 kartus per savaitę:  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:00 val.

Pirmasis užsiėmimas planuojamas jau – balandžio 28 dieną!

Registruokitės internetu arba siųskite el. laišką adresu reg@aktyvusjudejimas.lt;

Gavę mūsų atsakymą, atlikite apmokėjimą į klinikos banko sąskaitą (rekvizitai) ir reg@aktyvusjudejimas.lt atsiųskite mokėjimo kopiją;

Jums į el. paštą bus išsiųsti prisijungimo duomenys Zoom aplikacijoje, kurie galios visų 8 užsiėmimų ciklo metu.

Sveiko judesio namai

45
8 užsiėmimai
 • 50 min.
 • Pabaigusiems programą, nuolaida kontaktiniems užsiėmimams