Archyvai: Profiles

Vytautė Narauskaitė
Profiles

Vytautė Narauskaitė

Kineziterapeutė specializuojasi kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų reabilitacijoje bei sveikatinime. Konsultuoja pacientus, rengia ir vykdo individualius gydymo planus. Gydydamiesi pas kineziterapeutę Vytautę Narauskaitę jūs galite tikėtis išsigydyti naujas ar įsisenėjusias traumas, bei tęsti progresą šios terapeutės vedamose sveikatinimo grupėse.

Miglė Krištopaitytė
Profiles

Miglė Krištopaitytė

Patyrusi kineziterapeutė specializuojasi suaugusiųjų reabilitacijoje bei sveikatinime. Konsultuoja pacientus, rengia ir vykdo individualius gydymo planus. Terapijoje taiko pažangias Mulligan technikas, kurios yra itin efektyvios gydant skausmus ir gerinant kūno mobilumą. Gydydamiesi pas kineziterapeutę Miglę Kirštopaitytę jūs galite tikėtis ne tik išsigydyti naujas ar įsisenėjusias traumas, tačiau ir tęsti progresą šios terapeutės vedamose sveikatinimo grupėse.

Kineziterapeutė Lina Kazlauskaitė
Profiles

Lina Kazlauskaitė

Patyrusi kineziterapeutė specializuojasi kūdikių raidos, vaikų traumų gydyme, nėščiųjų priežiūroje ir gydyme. Konsultuoja bei rengia gydymo planus. Kineziterapeutė taiko bei moduliuoja itin sėkmingai vaikų ir kūdikių gydyme veikiančias Schroth, DNS (Dinaminės neuroraumeninės stimuliacijos) ir Vojta metodikas, parenka efektyviausias gydymo priemones, atsižvelgdama į kiekvieno vaiko ypatumus ir poreikius. Gydydamiesi pas kineziterapeutę Liną Kazlauskaitę jūs galite tikėtis artimo ir šilto kontakto su mažuoju pacientu, atviro ir išsamaus visų atliekamų veiksmų paaiškinimo, bei konkretaus ir efektyvaus gydymo.

Laurynas Zurza
Profiles

Laurynas Zurza

Patyręs kineziterapeutas specializuojasi sporto traumose ir reabilitacijoje. Konsultuoja bei rengia gydymo planus. Terapiškai dirba su suaugusiais pacientais, parenka efektyviausius gydymo planus, kontroliuoja jų eigą. Gydydamiesi pas kineziterapeutą Lauryną Zurzą Jūs galite tikėtis greito ir kokybiško atsistatymo po traumų bei geresnių ir stabilesnių sportinių rezultatų. Kineziterapeutas Laurynas Zurza jau yra įrodęs savo profesionalumą dirbdamas su elito sportininkais krepšinio klube "Rytas".

Inga Rainytė-Sivickienė
Profiles

Inga Rainytė – Sivickienė (vaiko priežiūros atostogos)

Patyrusi kineziterapeutė specializuojasi individualioje kineziterapijoje, sveikatinimo programų sudaryme, masažo terapijoje bei nėščiųjų kineziterapijoje. Gydyme taiko Mulligan ir Maitland manualinės terapijos metodikas ir technikas. Gydydamiesi pas kineziterapeutę Ingą Rainytę-Sivickienę jus galite tikėtis aukštos kompetencijos, atvirumo ir maksimalaus dėmesio jums, jūsų pasiruošimo gimdymui kelyje.

Jurgita Kriščiūnienė
Profiles

Jurgita Kriščiūnienė

Patyrusi kineziterapeutė bei osteopatė, klinikos reabilitacijos komandos vadovė. Konsultuoja ir rengia gydymo planus kliniškai sudėtingiems bei ūmiems pacientams. Taiko ir moduliuoja osteopatijos mokslo metodikas bei technikas, Vojta, Maitland, Mulligan bei Neurac metodikas. Gydo plataus traumų ir ligų spektro pacientus – suaugusiuosius ir vaikus. Gydydamiesi pas kineziterapeutę-osteopatę Jurgita Kriščiūnienę jūs galite tikėtis aukščiausio įmanomo lygio ambulatorinės reabilitacijos paslaugų Lietuvoje.