ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai

Klinika

Puiki kineziterapijos klinika. Greitai aptiktas skausmo šaltinis ir jau po kelių apsilankymo pajaustas žymus pagerėjimas.

Labai atsižvelgta ir akcentuojama individualiai į kiekvieno paciento gyvenimo būdą, užsiimamą sportą ir stengiamasi pagerinti veiklos kokybę eliminuojant traumų tikimybes.

Puiki aplinka, itin malonus kolektyvas.

A. K.

Klinika

Tikrai nuostabūs specialistai! Tas atvejis kai į sporto salę eini kaip į darbą, o darbuotojai padaro taip, kad ateitum kaip į antrus namus. Visada pasiruošę išklausyti, patarti, padrąsinti kai nelabai sekasi ir pasidžiaugti net menkiausiais pasiekimais, darantys stebuklus, kad ir po sunkios treniruotės išeini su geresne nuotaika!

N. R.

Klinika

Ačiū! 🌸  Miglei už profesionalumą, pagerėjimą jaučiu po kelių apsilankymų.

L. K.

Klinika

Akivaizdžiai matomi rezultatai, nuostabi komanda, jauki aplinka ir nepaprastai skanus vanduo! Nuoširdus AČIŪ!

B.

Klinika

Jau po kelių vizitų atsirado pagerėjimas probleminėse vietose.  Justina puiki specialistė, įsiklauso ir įsigilina situaciją.

D. M.

Klinika

Vos po trijų treniruočių pajaučiau progresą – puikūs specialistai, įsiklausantys ir įsigilinantys į kliento situaciją. Rekomenduoju!

G. Š.

Klinika

Po pirmosios treniruotės su nekantrumu laukiu sekančios! Puikūs specialistai ir darbui nuteikianti erdvė 🙂

G.

Klinika

Labai profesionali komanda ir jauki atmosfera, dėkoju už kantrybę ir nuoseklumą:)

M.

Klinika

Ačiū  labai kineziterapeutui Laurynui už  pagalbą, kantrybę, „vedimą už rankos” einat  ilgu ir slidžiu reabilitacijos keliu po kojos traumos!

G. B.

Klinika

Labai maloni ir profesionali kineziterapeutė Lina!

Rekomenduoju apsilankyti šioje klinikoje 🌿

K. K.

Klinika

Kompetentinga, nuolatos save tobulinanti komanda su nuostabiais specialistais. Vieta, kur žmogaus kūnas atstato savo visapusiška pusiausvyra.

J. S.

Klinika

Atėjau su kaklo trauma. Negalėjau daug judinti kaklą. Jau po mėnesio yra nemažas rezultatas.

M. A.

Klinika

I can highly recommend this clinic. The reception staff is friendly and professional. The clinic looks great, there is a family home-like atmosphere. When I registered I had severe neck and shoulder pain. I had to take painkillers daily, I was unable to sleep, certain movements were very painful and my left arm often went completely numb. After a couple of months I felt a dramatic change. My therapist took a holistic perspective, and we built up an exercise routine that is compatible with my daily life and doable during working hours. Now I am able to do sports again and I am able to control the pain without painkillers. I’m very grateful for Jurgita, my amazing therapist.

A. C.

Klinika

Trys metai be vienos savaitės siekiant šio tikslo. Dėkoju, kad buvote ir esate kartu šiame kelyje. Visada Jus prisimenantis ir gero linkintis.

A. L.

Klinika

Italijos Alpių raudonos trasos įveiktos <…> Slidinėjimui buvau pasiruošęs geriau negu bet kada ankščiau. Ačiū labai!

G. R.

Klinika
Nuostabu. Specialistai žino savo darbą.

J. M.

Klinika

Great personel and service!

T. A.

Klinika
Nuostabi klinika

E. L.

Palikite savo atsiliepimą

    Vardas (inicialai)
    El. pašto adresas (būtina)
    Atsiliepimas