ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai

Klinika

Dar iki mažylei gimstant, žinojau kad drauge lankysime kineziterapines mankštas apie kurių naudą mažiukams (ir ne tik) buvau nemažai skaičius. Pagal mūsų augimą bei raidą mankštos mums buvo neprivalomos, tačiau savo sprendimo nusprendžiau nekeisti – ir šiuo sprendimu džiaugiuosi iki šiol. Mankštas pradėjome lankyti nuo mažų dienų. Pasikeitusios aplinkybės suvedė mus su Kineziterapijos klinika, Aktyvus judėjimas. Klinikos paslaugomis teko naudotis anksčiau, kai turėjau nugaros skausmus. Prisiminus suteiktą profesionalią pagalbą, kvalifikuotą personalą, kuris ne tik gydo, bet ir pataria, ramybe dvelkiančią aplinką –  nekilo jokių abejonių ar didelių apmąstymų Elijos mankštą tęsti būtent čia. Draugyste, bendradarbiavimu su klinika džiaugiuosi iki šiol ne tik aš, bet ir mažoji.

Mankštų ir draugystės su kineziterapeute Linos dėka, Elija labai labai fiziškai sustiprėjo, padėjo laiku atkreipti dėmesį į silpnesnes vietas, kurias uoliai pradėjome stiprinti. Imliai ir su dideliu užsidegimu nuo mažų dienų Elija visus pratimus daug kartų kartodavo ir grįžus namo, kas padėjo greičiau susipažinti, pradėti tirti ją supantį pasaulį. Kūdikystės dienomis, mankštų ir masažų dėka greičiau atrado ką ji pati gali, ką gali tos mažos rankytės ir kojytės, kaip taisyklingai atsistoti, kaip žengti tvirčiau pirmuosius žingsnius, kaip užlipti kopėtėlėmis, eiti ir laikyti pusiausvyrą ant žemės padėtų minkštu siauru takeliu, lengvai pašokti ir atlikti daug kitų įvairių smagių pratimų. Džiugu matyti kaip Elija išmoktus pratimus, atrastas savo galimybes drąsiai dabar naudoja žaidimų aikštelėje ar tiesiog būnant lauke.

Mano kaip mamos lūkestis buvo, kad vaikas stiprėtų, lavintųsi, kad mankštų metu būtų atsižvelgta į vaiko poreikius, nuotaikas, nes įvairių dienų būna. Kineziterapeutė Lina – tiesiog viršijo visus visus lūkesčius. Mes su Elija labai džiaugiamės šia draugyste. Lina visada pasidalina tikslingais patarimais, į ką atkreipti dėmesį, atsako į rūpimus klausimus, visada atsižvelgia į Elijos nuotaikas bei poreikius ir visada sugeba sudominti mažąja, kas be galo reikalauja daug kantrybės. Praleistas laikas visada yra kokybiškas visomis prasmėmis.

Drauge su mažąja visada su džiaugsmu laukiame kada važiuosime į kliniką. Klinikos atmosfera kupina jaukumo, ramybės, labai profesionalus , organizuotas ir malonus personalas, todėl visada visada norisi sugrįžti. Jei nepavykdavo atvykti, visada greitai padėdavo surasti alternatyvą. Paaugus Elija, tik įėjus pro duris jau skuba nusirengti ir bėga į salę. Net nelaukia kada jai pasakys kokius pratimus darys, ji noriai pati juos pradeda daryti vieną po kito ir laukia ką naujo galės išbandyti. Man kaip mamai tai nuostabus rezultatas įdėtų pastangų, gebėjimo Linos sudominti Eliją įvairiais pratimais ir jaukios atmosferos, kurią mažieji labai jaučia.

Abi su mažąja be galo džiaugiamės, kad pasirinkome šią kliniką ir rekomenduojame ją mažylius auginančioms šeimoms,  bei kas ieško kokybiškų kineziterapijos paslaugų, konsultacijos bei jaukios aplinkos.

L. C.

Klinika

Puiki kineziterapijos klinika. Greitai aptiktas skausmo šaltinis ir jau po kelių apsilankymo pajaustas žymus pagerėjimas.

Labai atsižvelgta ir akcentuojama individualiai į kiekvieno paciento gyvenimo būdą, užsiimamą sportą ir stengiamasi pagerinti veiklos kokybę eliminuojant traumų tikimybes.

Puiki aplinka, itin malonus kolektyvas.

A. K.

Klinika

Tikrai nuostabūs specialistai! Tas atvejis kai į sporto salę eini kaip į darbą, o darbuotojai padaro taip, kad ateitum kaip į antrus namus. Visada pasiruošę išklausyti, patarti, padrąsinti kai nelabai sekasi ir pasidžiaugti net menkiausiais pasiekimais, darantys stebuklus, kad ir po sunkios treniruotės išeini su geresne nuotaika!

N. R.

Klinika

Ačiū! 🌸  Miglei už profesionalumą, pagerėjimą jaučiu po kelių apsilankymų.

L. K.

Klinika

Akivaizdžiai matomi rezultatai, nuostabi komanda, jauki aplinka ir nepaprastai skanus vanduo! Nuoširdus AČIŪ!

B.

Klinika

Jau po kelių vizitų atsirado pagerėjimas probleminėse vietose.  Justina puiki specialistė, įsiklauso ir įsigilina situaciją.

D. M.

Klinika

Vos po trijų treniruočių pajaučiau progresą – puikūs specialistai, įsiklausantys ir įsigilinantys į kliento situaciją. Rekomenduoju!

G. Š.

Klinika

Po pirmosios treniruotės su nekantrumu laukiu sekančios! Puikūs specialistai ir darbui nuteikianti erdvė 🙂

G.

Klinika

Labai profesionali komanda ir jauki atmosfera, dėkoju už kantrybę ir nuoseklumą:)

M.

Klinika

Ačiū  labai kineziterapeutui Laurynui už  pagalbą, kantrybę, „vedimą už rankos” einat  ilgu ir slidžiu reabilitacijos keliu po kojos traumos!

G. B.

Klinika

Labai maloni ir profesionali kineziterapeutė Lina!

Rekomenduoju apsilankyti šioje klinikoje 🌿

K. K.

Klinika

Kompetentinga, nuolatos save tobulinanti komanda su nuostabiais specialistais. Vieta, kur žmogaus kūnas atstato savo visapusiška pusiausvyra.

J. S.

Klinika

Atėjau su kaklo trauma. Negalėjau daug judinti kaklą. Jau po mėnesio yra nemažas rezultatas.

M. A.

Klinika

I can highly recommend this clinic. The reception staff is friendly and professional. The clinic looks great, there is a family home-like atmosphere. When I registered I had severe neck and shoulder pain. I had to take painkillers daily, I was unable to sleep, certain movements were very painful and my left arm often went completely numb. After a couple of months I felt a dramatic change. My therapist took a holistic perspective, and we built up an exercise routine that is compatible with my daily life and doable during working hours. Now I am able to do sports again and I am able to control the pain without painkillers. I’m very grateful for Jurgita, my amazing therapist.

A. C.

Klinika

Trys metai be vienos savaitės siekiant šio tikslo. Dėkoju, kad buvote ir esate kartu šiame kelyje. Visada Jus prisimenantis ir gero linkintis.

A. L.

Klinika

Italijos Alpių raudonos trasos įveiktos <…> Slidinėjimui buvau pasiruošęs geriau negu bet kada ankščiau. Ačiū labai!

G. R.

Palikite savo atsiliepimą

    Vardas (inicialai)
    El. pašto adresas (būtina)
    Atsiliepimas