SVEIKATINIMO GRUPĖS

Sveikatinimo grupės

Sveikatinimas

Mankšta yra itin naudinga organizmo veikla. Besimankštinantis žmogus gali išsiugdyti geresnį atsparumą ligoms, sužeidimams, geresnę kūno plastiką, Sportuojantysis paprastai jaučiasi žvalesnis ir gyvybingesnis. Greičiausiai ir Jūs norite pradėti sportuoti, tačiau – nepradedate. Nors būti aktyviu jus skatina aplinka, tačiau teisingos aktyvumo formos ji nepadiktuoja. Mūsų vertinimu, kiekvieno santykis su sportu yra individualus. Jeigu esate susidūrę su traumomis, ligomis ir dėl to jaučiatės izoliuoti, greičiausiai nenorėsite eiti ten, kur sportuoja Jūsų nesuprantantys žmonės. Net jeigu Jūsų organizmas jaučia poreikį judėti, žengti pirmą žingsnį bus nelengva. Kai nežinote nuo ko pradėti, apsilankykite pas mus – mūsų specialistai įvertins ir patars, sudarys gydymo ir sveikatinimo planą bei padės pasiekti gerų rezultatų. Net jeigu Jūsų tikslas yra tiesiog tapti fiziškai aktyviu – sveikatinimo grupės yra skirtos jums.

 • Registracija telefonu arba internetu;
 • Pirminis 15 min. vizitas (nemokamas) nusistatyti individualius tikslus ir susidėlioti preliminarų sveikatinimo planą;
 • Ištyrimas - 60 min. Procedūros tikslas - įvertinti jūsų funkcinį pajėgumą prieš pradedant sveikatinimo mankštas;
 • (pasirinktinai) Dietologo konsultacija ir mitybos plano sudarymas;
 • Parengiamųjų grupės - privalomos visiems pradedantiems sveikatinimą klinikoje. Sveikatinimo mankštose išmokstama dirbti su savo kūno svorių, mokomasi atlikti pratimus taisyklingai, skiriami individualizuoti pratimai sustiprinti mažiau pajėgias sistemas;
 • Pakartotinės konsultacijos - 45 min. vertinama padaryta pažanga, siūloma pereiti į pažengusiųjų grupes;
 • Pažengusiųjų grupės - dirbama su Redcord sistemomis, kineziterapijos inventoriumi;
 • Rekomendacijos dėl aktyvaus sporto.

Grupinės kineziterapijos (sveikatinimo) procedūros yra skirtos tiek sveikiems, tiek turintiems sveikatos sutrikimų. Grupinės procedūros yra skirstomos į du etapus: parengiamąjį (kineziterapijos mankštų) ir pažengusiųjų (funkcinių treniruočių) etapus. Dviejų lygių sistema leidžia diferencijuoti skirtingų fizinių pajėgumų lankytojus. Pagal jūsų atsparumą krūviui, funkcines organizmo savybes, busite nukreipti į tokią pajėgumo grupę, kurioje sportuodami pasieksite maksimalių rezultatų. Mūsų tikslas - sveikas aktyvus judėjimas, todėl nuoseklus ir tikslingas darbas yra labai svarbus siekiant kokybiško ir ilgalaikio rezultato.

Visų pirma, lyginant su individualiomis kineziterapijos procedūromis, grupinių sveikatinimo procedūrų kaina yra palankesnė klientui. Antra, atliekant fizinius pratimus mažoje grupėje išsivysto ne tik ryšys tarp paciento ir specialisto (šiuo atveju kineziterapeuto), tačiau ir tarp grupės narių, kurie vienas kitą palaiko, padrąsina ir suteikia vienas kitam energijos bei papildomos motyvacijos.

Kineziterapijos klinikoje nuolatos peržiūrimi rezultatai, suteikiamos papildomos sveikatinimo konsultacijos. Sveikatinimo konsultacijas suteikiantis specialistas, kartu su kitais specialistais sprendžia dėl individualaus paciento daromo progreso bei galimybės jam pereiti iš pirmojo etapo grupės į pažengusiųjų grupę. Pažengusiesiems gali sudaryti programas mankštintis ne tik klinikoje, tačiau ir norimame sporto centre.

Ištyrimas prieš sveikatinimo mankštas

60
 • 60 min.
 • Abonementams - 20 eurų nuolaida.

Grupinė kineziterapija (1 etapas)

85-110
 • 8-12 k./mėn.
 • Iki 8 vienoje grupėje!

Grupinė kineziterapija (2 etapas)

85-110
 • 8-12 k./mėn.
 • Iki 8 vienoje grupėje!

Individualus šeimos sveikatinimo užsiėmimas

50